Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Ani v druhém střetnutí na Summer league si  Toronto nepřipsalo vítězství, a podlehlo Detroitu těsně 87:91. Tentokrát Toronto po většinu utkání prohrávalo než v minulem zápase proti Lakers, když Raptoři vedli po většinu střetnuti, ale nakonec nezvládli koncovku. Do statistik se nejlépe zapsali Douby (21 bodů) a DeRoza (20 bodů a 4 doskoky).
Ken Berger ze CBSSport.com oznámil, že Raptors jsou blízko podpisu omezeného volného hráče z Indiany Jarretta Jacka. Jestli by Jack podepsal s Torontem, tak Pacers mají sedům dní na vyrovnaní nabídky.
Toronto možná přece jen podepíše Carlose Delfina, a to bez použití mid-level-exception, protože udrželi tak zvaně "Bird Rights", která dovolí týmu podepsat své volné agenty a ji přesto, že překročí platový strop. Práva byla obdržena díky složitému tradu ze čtvrtka.

Další hráčem Raptors by mohl být Rasho Nesterovic, který už jednou působil u Toronta, ale vedení to bude mít obtížnější, protože Slovinec má několik zajímavých nabídek z Evropy. Jeho cena by se mohla pohybovat kolem 2-4 milionů dolarů.
Tým Raptors na Summer League nezvládl první střetnutí s L.A. Lakers, když prohráli o jediný bod  85:84. Nejlepším hráčem střetnutí byl jednoznačně pivot L.A. McCauley, který si připsal 24 bodů a 15 doskoků. Naopak v týmu Toronta zařila trojce z hlavního týmu Raptors Ukic, Douby a O´Bryant. Nová akvizice z letošního draftu Derozan si zapsal do statistik deset bodů a pět doskoků.
Další utkání odehraji raptoři dnes proti Detroitu.
Bryan Colangelo včera oznámil, že bylá podepsána smlouva s DeMarem DeRozanem, který byl letos draftován jako devátá volba. Podmínky kontraktu nebyli zveřejněny z klubové politiky.
Celé vedení Toronta je zvědavo na jeho první vystoupení v summer League,  které začne zítra v Las Vegas. První střetnutí se Toronto utká s Lakers.

DeRozan měřící 6-7 stop a vážící 220 liber dával v průměru 13.9 bodů na zápas, k tomu si připsal 5.7 doskoku a 1.5 asistenci. Dokonce na své univerzitě v Jižní Kalifornii se stál MVP týmu, kterému vystřílel  prvenstvy v statní lize. 
1  
2  
3  
4  
5  
6