Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Anthony Parker je podle posledních informaci blízko podpisu v Clevelendu Cavaliers. Jeho kontrakt by mněl být dlouhý na dva roky s výdělkem šest milionů dolarů.
Nová posila Raps Turek Hedo Turkoglu byl představen na oficiální tiskovce s prezidentem, a zároveň s generálním manažerem v jedné osobě Bryanem Colangelem. Turecky střelec podepsal s Torontem pětiletou smlouvu na 53 milionů dolarů.
Turkoglu  zářil v letošním play off, ale i přesto mu vyfoukl titul Los Angeles Lakers, které Orlando vyřadilo v pěti utkání. Jeho čísla byli 16.8 bodů na zápas s 5.3 doskoky a 43.8 procentuální úspěšností za tři body.
Turek tušil krátce po sezoně, že opustí Orlando, které přivedlo veterána Vince Cartera, a proto začal jednat s Portlandem a Torontem. Dokonce to vypadalo, že pravě zakotvi v Portlandu, ale po zvážení a poradě s manželkou se rozhodl pro Raptors, který má ve svém mestě početnou tureckou komunitu.
Turek byl vybrán v roce 2000 v prvním kole jako 16. volba Phoneixem, ale byl hned vyměněn do Sacramenta ze, kterého přestoupil do San Antonia až do Orlanda.
Generální manažer Bryan Colangelo přiznal, že měl zájem o Turkoglua pravě v roce 2000 v draftu, ale vše mu překazil pravě Phoneix.
 
Po dlouhých spekulaci se nakonec Toronto a Dallas dohodli na sing-and-trade, ale nebylo to nic lehkého do trade se museli vložit ještě dva týmy, a to Orlando a Memphis.
Kluby se nakonec dohodli v tom, že Shawn Marion podepsal v Dallasu na pět let (39 milionů dolarů) k tomu do sestavy Mavericks přibude Kris Humphriese. K tomu jim Grizzlies přidali Grega Bucknera, jenž v Dallasu již dříve působil.
K Raptors zamíří Devean George a společně s ním i Antoine Wright. Díky trejdu, který klubu pomohl zejména po finanční stránce, budou mít Raps možnost podepsat nejen novou smlouvu s Hedo Turkoglem (53 milionů na pět let), ale pravděpodobně i Carlosem Delfinem.
Do Memphisu z Dallasu přichází veterán Jerry Stackhouse, a s Toronta Nathan Jawai naopak Magic si žádnou novou posilu nepřipíše, ale dostanou finanční podporu od Raptors a Dallasu.
Hvězda Miami Heats Dwayne Wade tvrdí, že by měla superstar Chris Bosh změní působiště, protože si myslí, že se v týmu zatracuje. Rád by ho viděl v přiští sezoně pravě v Miami, ale po podepsaní Hede Turkoglua ví, že to bude obtížnější.
" jde vidět, že chtějí tým budovat kolen Chrise, a teď to bude vše těžší"
Podle posledních informaci Yahoo sports je Dallas blízko k dohodě s Torontem o sing-and-trade v zajmu o Shawna Mariona. Tisk také oznámil, že Dallas dodal Jerryho Stackhouse Torontu aby mohli sním jednat. Vše, ale zaleží jestli bude mít zájem vedení Toronta.
1  
2  
3  
4  
5  
6