Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Může se stát, že Raptors pro příští sezónu obmění polovinu sestavy, svého největšího talentu se ale vzdát nehodlají. Agent vycházející hvězdy italského basketbalu Andrey Bargnaniho - Leon Rose - v úterý tisku prozradil, že jeho klient s klubem brzy podepíše pětileté prodloužení svého kontraktu, které mu od sezóny 2010/11 dále vynese zhruba 50 milionů dolarů.
Podle hned několika zdrojů probíhají jednání mezi Torontem a Dallasem o sign-and-trade, díky kterému by Mavericks do svého týmu přivedli forwarda Shawna Mariona.
Vedení Raptors znova poskládalo tým na letní ligu, kterou pořadá společnost EA Sports. Tým se bude skládat z dvanáctí hráčů, kteří se utkají v pěti střetnutí s L.A. Lakers,Portlandem, Phoneix, Milwaukee a Detroitem. Největší hvězdou týmu bude devátá volba v letošním draftu DeMar DeRozan. Mladého small forwarda doprovodí hráči, kteří mají zkušenosti s NBA v minulé sezoně, a to chorvatský rozehrávač Ron Ukič, Quincy Douby, Nathan Jawai a centr Patrick O´Bryant. Celá liga se odehrává od 10.-19. Července.

Sestava:

DeMar DeRozan,Roko Ukic,Quincy Douby,Nathan Jawai,Patrick O'Bryant,Carl English,Brent Petway,Paul Davis,Smush Parker,Demetris Nichols,Eken Ibekwe,David Doublas

Program Raptors:


10.7.- L.A. Lakers-Raptors
11.7.- Raptors-Detroit
13.7.- Portland-Raptors
15.7.- Raptors-Phoneix
16.7.- Raptors-Milwaukee
Generální manažer Bryan Colangelo přiznal, že by rád podepsal smlouvu s volným hráčem Shawnem Marionem, který dohrál sezonu pravě v Torontu. Marion přišel v průběhu sezony z Miami za Jermaine O´Neila a Jamaria Moona.
Colangelo už jednu nabídku učinil, ale Marion ji smetl ze stolu pro málo peněz. Raptors mu nabídlo čtyřletý kontrakt na 32 milionů dolaru.
Podle posledních informaci mediích v Torontu se pokusí o nějaký trade aby Colangelo měl větší prostor pod platebním stropem. Všechny okolnosti naznačují, že by mohl byt vyměněn odchovanec Chris Humphries za volbu v draftu.

 
Podle informací portálu Yahoo.com se turecká hvězda zřekla předběžné dohody s Trail Blazers a zamíří k Raptors, kteří hráči nabízejí o něco lepší finanční podmínky - 53 milionů dolarů na pět let. Toronto se bude muset vzdát volných agentů Shawna Mariona, Anthonyho Parkera a Carlose Delfina, aby v rozpočtu uvolnilo prostor pro nový Turkoglův kontrakt.
1  
2  
3  
4  
5  
6