Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Raps si pojistili Bargnaniho

Může se stát, že Raptors pro příští sezónu obmění polovinu sestavy, svého největšího talentu se ale vzdát nehodlají. Agent vycházející hvězdy italského basketbalu Andrey Bargnaniho - Leon Rose - v úterý tisku prozradil, že jeho klient s klubem brzy podepíše pětileté prodloužení svého kontraktu, které mu od sezóny 2010/11 dále vynese zhruba 50 milionů dolarů.
Bargnani se před třemi lety stal nejvyšším výběrem v draftu a vůbec prvním hráčem narozeným na Starém kontinentu, kterému se této pocty dostalo. 

Počáteční sláva ale brzy přešla ve vystřízlivění - 213 centimetrů vysoký forward se sezónu a půl marně pokoušel prosadit do základní pětky a při loňské přestavbě týmu vedení dokonce uvažovalo o tom, že hráče vytrejduje za zkušenější podkošovou posilu. Loni v létě však Ital podstoupil tvrdou přípravu a na výkonech se to projevilo - meziročně se zlepšil o více než pět bodů (na 15,4) a dva doskoky (5,3) na zápas. Během lednové zdravotní pauzy letní posily Jermaina O'Neala zaujal jeho místo v základní pětce a po vytrejdování slavnějšího kolegy do Miami v ní zůstal až do konce sezóny.

Generální manažer klubu Bryan Colangelo si nyní po Hedo Turkoglovi na následující roky pojistil dalšího evropského forwarda, s nímž má v plánu dosáhnout dalšího výkonnostního pokroku v nedlouhé historii organizace. Je to další z kroků, který má přimět největší hvězdu týmu Chrise Boshe, aby s klubem také prodloužil svou smlouvu a nenaplnil časté spekulace o tom, že je na odchodu z Toronta.

zdroj: driblink.com
Žádné komentáře