Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Turkoglu oficiálně představen

Nová posila Raps Turek Hedo Turkoglu byl představen na oficiální tiskovce s prezidentem, a zároveň s generálním manažerem v jedné osobě Bryanem Colangelem. Turecky střelec podepsal s Torontem pětiletou smlouvu na 53 milionů dolarů.
Turkoglu  zářil v letošním play off, ale i přesto mu vyfoukl titul Los Angeles Lakers, které Orlando vyřadilo v pěti utkání. Jeho čísla byli 16.8 bodů na zápas s 5.3 doskoky a 43.8 procentuální úspěšností za tři body.
Turek tušil krátce po sezoně, že opustí Orlando, které přivedlo veterána Vince Cartera, a proto začal jednat s Portlandem a Torontem. Dokonce to vypadalo, že pravě zakotvi v Portlandu, ale po zvážení a poradě s manželkou se rozhodl pro Raptors, který má ve svém mestě početnou tureckou komunitu.
Turek byl vybrán v roce 2000 v prvním kole jako 16. volba Phoneixem, ale byl hned vyměněn do Sacramenta ze, kterého přestoupil do San Antonia až do Orlanda.
Generální manažer Bryan Colangelo přiznal, že měl zájem o Turkoglua pravě v roce 2000 v draftu, ale vše mu překazil pravě Phoneix.
 
Žádné komentáře