Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Turkoglu vycouval z dohody s Portlandem

Podle informací portálu Yahoo.com se turecká hvězda zřekla předběžné dohody s Trail Blazers a zamíří k Raptors, kteří hráči nabízejí o něco lepší finanční podmínky - 53 milionů dolarů na pět let. Toronto se bude muset vzdát volných agentů Shawna Mariona, Anthonyho Parkera a Carlose Delfina, aby v rozpočtu uvolnilo prostor pro nový Turkoglův kontrakt.
Podle zdroje měla na náhlém názorovém obratu ’Turka’ podíl jeho žena, která by se mnohem raději stěhovala do ’evropštějšího’ Toronta. Raps navíc praktikují hru bližší evropským hráčům a oporami týmu jsou i dvě hvězdy ze Starého kontinentu - Jose Calderon a Andrea Bargnani.

Představitelé vedení Blazers jsou údajně na forwarda rozzlobení, protože ve čtvrtek jim hráč dal své slovo, že se již nebude poohlížet po jiných nabídkách. Portland Hedovi slíbil, že jeho nové smlouvě obětuje veškerý prostor pod svým platovým stropem, konečná výše kontraktu ale zatím nebyla známa z toho důvodu, že nová hranice stropu pro následující rok bude oznámena teprve ve středu. Vedení klubu se nyní bude muset rychle přeorientovat na získání jiné posily, což ovšem nebude jednoduché vzhledem k tomu, že jiní prominentní small forwardi jako Ron Artest či Trevor Ariza již své nové dohody uzavřeli. Možným řešením by bylo oslovení Shawna Mariona, který údajně odmítl čtyřletou smlouvu na přibližně 30 milionu dolarů, jež mu předložili Raptors.

Pro Toronto bylo zkvalitnění sestavy prvořadým cílem - po nepovedené sezóně se klubu nepodařilo přesvědčit Chrise Boshe k podpisu nového kontraktu a své setrvání v klubu forward podmínil změnou kádru a lepšími výslkedky.

Autor:Driblink.com
Žádné komentáře