Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Poslední infromace ze zakulisi Toronto vypovidají o tom, že Colangelo se domluvil na Trejdu Devean George za Marco Belinelliho, ale zatím vše neni oficilaně potvrzeno.
Slovinský pivot Rasho Nesterovic je podle posledních informaci blízko dohodě s Torontem. Kontrakt by měl být kratky na jeden rok s finanční odměnou 1.9 milionů dolarů.
Rozehrávač Jarret Jack se stal definitivně novou posilou Toronto, když Pacers nedorovnali nabídku Raptors, a to kontrakt na čtyři roky na 20 milionů dollarů.

Larry Bird přiznal, že rozhodování bylo složité, protože Jack se v poslední sezoně docela prosazoval, a také si připsal dobré čísla za 82 utkání 13.1 bodů na zápas. Bird přes media poděkoval Jackovi za spolupráci, a popřal mu hodně štěstí v novém klubu.
V posledním utkání na summer league Raptors se utkáli s Milwaukee. Toronto utkání zvládlo, ale až po infarktovém závěru, když sekundu před koncem rozhodl Quincy Douby. K vítězství 84:83 nejvíce přispěli DeRozan (20 bodů a 6 doskoků), a pravě Douby (17 bodů a 7 asistenci) u hostů zářil Jodie Meeks (29 bodů).
DeMar DeRozan společně s Ekenem Ikebwemem dotáhl po krásné spolupráci Raptory k druhému vítězství na Summer League v Las Vegas nad Phoneixem 74:73, Když sedům sekund před konce skóroval DeRoza po akci  alley-oop, a poslední útok zhatil Ikebwe (11 doskoků) krásným blokem po, kterém se zranil.
DeRoza se stal nejlepším hráčem utkání za skvělých 20 bodů. také velkou měrou přispěl tradiční střelec Quincy Douby, který si připsal 16 bodů. U Phoneixu si nejlépe vedl Earl Clark, který si zapsal do statistik třináct bodů.

Poslední utkání odehrají Raps zítra s Milwaukee.
1  
2  
3  
4  
5  
6