Toronto Raptors

Next Game

6/10 Phoneix (P)

Last Game

14/4@ NYK 131:113

Points

1. L.Barbosa 0

2. A.Bargnani 0

3. L.Kleiza 0

4. J.Calderon 0

Rebounds

1. L.Kleiza0

2. A.Johnson 0

3. A.Bargnani 0

4. R.Nesterovic 0

Assists

1. J.Calderon 0

2. J.Jack 0

3. A.Bargnani 0

4. L.Barbosa 0

Fanobchod.cz

Nufc

News

Chris Bosh navštívil své rodné město Dallas, kde byl hlavní postavou na letním basketbalovém kempu. Bosh věnoval pár minut redaktorovi Timu Cowlishawovi, který mu pokládal několik otázek na téma Toronto Raptors.
Chris Bosh přiznal, že je velice potěšen, že klub pracuje na zkvalitnění týmu pro nadcházející sezonu. Také přiznal, že miluje Toronto, a že si myslí, že Toronto miluje jeho. Podle posledních informaci by Raptors mohlo během dvou týdnu jednat o prodloužení kontraktu pro Chrise.
Toronto Raptors se poprvé radovali na Summer League, když pokořili Portland Blazers 92:87. Tentokrát Raps tahali od začátku utkání za delší stranu provazu, ale až v poslední čtvrtině se po sérii 10-0 se  utrhlo závěrečnému tlaku. Nejlepší hráči na straně Raptors byli Douby (20.bodů a 5. asistenci) a Derozan (15.bodů a 6. doskoků) na straně Portlandu byl nejaktivnější Bayless (22. bodů a 7. asistenci.Další utkání odehraje Toronto s Phoneixem, a to hned zítra.
Kanadský tisk oznámil, že Clevelend Cavaliers jeví zájem o Joey Grahama, který strávil zatím celou kariéru u raptoru. Podle informaci Cavaliers pravě hledají hráče, který je agresivní směrem ke koši, a pravě Graham je proto přímo stvořeny.
Anthony Parker podepsal nový kontrakt s Clevelendem Cavaliers. Parker by měl plnit roli šestého muže, a hlavně zaplnit místo po Sašovi Pavlicovi, který byl společně s Benem Wallacem vytrejdován za Shaquilla O’Neala do Phoneixu. Podmínky Kontrakt zatím nebyli zveřejněny z klubové politiky.
Jarrett Jack podepsal nový kontrakt s Torontem Raptors zveřejnilo NBA.com, ale vše není stále uzavřené Indiana jako jeho poslední zaměstnavatel má sedům dní na dorovnaní nabídky Raptors, protože Jack je chráněný volný hráč.

Jarret Jack přestoupil minuly rok pravě k Pacers z Portlandu. Stal se součástí tradu Josh McRoberts za Ike Diogu a Jerryd Bayless.
Jack nastoupil v minule sezoně ke všech 82 utkání s bilanci 13.1 bodů a 4.1 asistenci na zápas.
1  
2  
3  
4  
5  
6